“Pse nuk punon si pornostare”, ish-bashkëshortja e futbollistit shqiptar i kthehet keq fansit: Sepse ia lashë vendin nënës tënde… - Bota Sot
“Pse nuk punon si pornostare”, ish-bashkëshortja e futbollistit shqiptar i kthehet keq fansit: Sepse ia lashë vendin nënës tënde…

Bota e Yjeve

“Pse nuk punon si pornostare”, ish-bashkëshortja e futbollistit shqiptar i kthehet keq fansit: Sepse ia lashë vendin nënës tënde…

Më: 3 shtator 2019 Në ora: 20:18
Erjona Sulejmani

Ish-bashkëshortja e futbollistit shqiptar, Blerim Xhemaili, Erjona Sulejmani, provokon herë pas here ndjekësit e saj në “Instagram”, duke publikuar foto “topless”.

Kështu ka bërë edhe së fundmi. Ajo ka postuar një imazh të saj teksa shfaqet duke mbajtur gjoksin me duar dhe mban veshur vetëm një palë të brendshme.

Fotoja bardhezi ka marrë mijëra pëlqime dhe qindra komente, ku një madje shkon deri aty sa ta quajë pornostar.

“Përse nuk punon si pornostar?”, i shkruan komentuesi, të cilit Erjona i është përgjigjur duke e fyer: “Sepse ia lashë vendin nënës tënde duke qenë se ka eksperiencë. Ke lindur ti kështu që mund ta kuptosh”.

Image
Image44

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...