Rita Ora vishet si 'striptiste' - Bota Sot
Rita Ora vishet si 'striptiste'

Bota e Yjeve

Rita Ora vishet si 'striptiste'

Nga: Bota sot Më: 4 shtator 2019 Në ora: 21:28
Rita Ora

Rita Ora, Maya Jama dhe Charlie XCX u shfaqën bashkë në një festë të ogranizuar me emra të mëdhenjë në fushën e kulturën.

Treshja magjepsëse siguroj se të gjithë sytë do të jenë mbi to, kur u shfaqën me veshje që do të bien në sy dhe të gatshme për të festuar natën vonë./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat