Emily Ratajkowski me bikine në rrugë - Bota Sot
Emily Ratajkowski me bikine në rrugë

Bota e Yjeve

Emily Ratajkowski me bikine në rrugë

Nga: Bota sot Më: 5 shtator 2019 Në ora: 23:42
Emily Ratajkowski

Ajo padyshim është një nga modelet më të mira.

Dhe Emily Ratajkowski e dëshmoj këtë kur u shfaq me rroba banjo dhe fotot i ndau në Instagram.

Më pas ajo u pa me bikine të bardha dhe xhaketë të zezë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...