Christine McGuinness me gjysëm bikine - Bota Sot
Christine McGuinness me gjysëm bikine

Bota e Yjeve

Christine McGuinness me gjysëm bikine

Nga: Bota sot Më: 5 shtator 2019 Në ora: 23:51
Christine McGuinness

Ajo kohët e fundit është kthyer nga një pushim në Palma, Mallorca.

Dhe Christine McGuinness u kthye sërish në Spanjë dhe dukej shumë e bujshme kur tregoj figurën e saj në plazh.

Ylli i Real Housewives shfaqi pasuritë e bollshme në bikine të vogla leopardi./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...