Dikur dado, sot ish-e dashura e lojtarit të NBA, “bombë” fitness-i

Bota e Yjeve

Dikur dado, sot ish-e dashura e lojtarit të NBA, “bombë” fitness-i

Më: 6 shtator 2019 Në ora: 06:36
Katya Elise Henry

Para se të themelonte “perandorinë” e saj të fitness-it online, Katya Elise Henry dikur punonte si dado.

Sot, bukuroshja 25 vjeçare nga Minnesota, e cila momentalisht jeton në Miami, ka gjashtë milionë ndjekës në Instagram, dhe deri 2 muaj më parë ishte në një lidhje me lojtarin e NBA, Kyle Kuzma.

Gjithçka nisi kur Katya filloi të ndante në rrjetin social momente nga stërvitja e saj personale për të rritur të pasmet bombastike.

Image
Image

Kur pa se fansat po motivoheshin për të shkuar në palestër, ajo hapi website-in “Workouts by Katya”, ku ndihmon shumë adhurues të palestrës të arrijnë format që duan.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat