Modelja shqiptare që çmend amerikanët: Ndihem ende si në ëndërr

Bota e Yjeve

Modelja shqiptare që çmend amerikanët: Ndihem ende si në ëndërr

Më: 6 shtator 2019 Në ora: 18:03
Lorena Haliti

Modelja shqiptare me famë botërore Lorena Haliti ka marrë pjesë në shfaqjen e Daily Front Row Awards.

Përmes një postimi në Twitter ajo është shprehur është shumë e lumtur dhe ende nuk i besohet që ndodhet aty.

“20 vjet më parë familja ime ka ardhur në Amerikë si refugjatë dhe sot unë arrita të jem pjesë e Daily Front Row Awards. Ndihem ende si në ëndërr”, përfundoi ajo.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat