Kelly Brook nuk e ka problem, zhvishet dhe tregon mbipeshen - Bota Sot
Kelly Brook nuk e ka problem, zhvishet dhe tregon mbipeshen

Bota e Yjeve

Kelly Brook nuk e ka problem, zhvishet dhe tregon mbipeshen

Nga: Bota sot Më: 6 shtator 2019 Në ora: 21:19
Kelly Brook

Ajo është një yll i suksesshëm në TV që njihet për kthesat dhe pamjen mahnitëse.

Dhe Kelly Brook u shfaq në det bashkë me të dashurin e saj Jeremy Parisi në Borum në Turqi të premten.

Bukuroshja zeshkane tregoj kthesat e saj me rroba banjo, derisa po shijonte rrezet e diellit./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat