Victoria Beckham me veshje të guximshme - Bota Sot
Victoria Beckham me veshje të guximshme

Bota e Yjeve

Victoria Beckham me veshje të guximshme

Nga: Bota sot Më: 6 shtator 2019 Në ora: 21:55
Victoria Beckham

Ajo njihet me një karrierë të suksesshme si stiliste, që nga momenti kur fitoj famë në Spice Girls.

Dhe Victoria Beckham u shfaq me një stil të guximshëm kur doli nga dyqani i saj Dover Street në Londër.

Dizajnerja 45 vjeqare u shfaq me një veshje të plotë të kuqe, me një fustan me mëngë të gjata./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...