Emily Ratajkowski sërish ua merr sytë, fustani i kuq bie shumë në sy - Bota Sot
Emily Ratajkowski sërish ua merr sytë, fustani i kuq bie shumë në sy

Bota e Yjeve

Emily Ratajkowski sërish ua merr sytë, fustani i kuq bie shumë në sy

Nga: Bota sot Më: 7 shtator 2019 Në ora: 09:24
Emily Ratajkowski

Fytyra e famshme e Emily Ratajkowski, Ashley Graham dhe Alessandra Ambrosio u shfaqën në Plaza Hotel të NYC.

Ratajkowski kishte veshur një fustan të kuq të gjatë, por të ngushtë.

Graham shtatëzënë me një fustan të zi, ndërsa Ambrosio me një fustan rozë të gjatë./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat