Elyse Knowles tregon trupin e mirëmbajtur në bikine - Bota Sot
Elyse Knowles tregon trupin e mirëmbajtur në bikine

Bota e Yjeve

Elyse Knowles tregon trupin e mirëmbajtur në bikine

Nga: Bota sot Më: 7 shtator 2019 Në ora: 09:39
Elyse Knowles

Ajo po punon shumë për figurën e saj të jashtëzakonshme, pavarësisht nëse është në palestër apo me dietën e saj.

Dhe të shtunën, modelja Elyse Knowles u zhvesh me rroba banjo ngjyrë blu të ndritshme, në fushatën e re të Myerit.

Bomba bione shfaqi më pas këto pamje në Instagram me rroba banjo./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...