Italianja që po çmend tifozët e Lazios - Bota Sot
Italianja që po çmend tifozët e Lazios

Bota e Yjeve

Italianja që po çmend tifozët e Lazios

Më: 8 shtator 2019 Në ora: 06:40
Monica Gunnella

Monica Gunnella është një modele romane, e bërë e famshme falë fotove të saj sensuale dhe jetës së saj në mesin e shoqërisë së lartë italiane.

Llogaria e saj në Instagram numëron më shumë se 90 mijë ndjekës, shumë prej tyre tifozë të Lazios, pasi bukuroshja nga kryeqyteti e ka treguar hapur pasionin për fanellën bardhekaltër.

Selfie-t e Monicas ua kanë marrë mendjen fansave, që nuk reshtin së komplimentuari për format e saj bombastike.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...