Modelja shfaqet me gjoksin jashtë duke puthur të birin në buzë - Bota Sot
Modelja shfaqet me gjoksin jashtë duke puthur të birin në buzë

Bota e Yjeve

Modelja shfaqet me gjoksin jashtë duke puthur të birin në buzë

Më: 8 shtator 2019 Në ora: 07:46
Katie Price

Modelja dhe këngëtarja e njohur Katie Price, së fundmi ishte në Turqi, ndersa është fotografuar topless nga paparacët.

Nëna e pesë fëmijëve ishte në Turqi që prej fillimit të këtij muaji pasi iu nënshtrua disa ndërhyrjeve të tjera kirurgjikale plastike.

Gjithashtu modelja ka realizuar edhe setin e ri fotografik komplet lakuriq.

Image

Katrina Amy Alexandra Alexis Price, e njohur më parë me pseudonimin Jordan, është një modele, këngëtare dhe biznesmene në Angli.

Ajo ishte fituese e një prej edicioneve të Celebrity Big Brother.

Në foton e publikuar së fundmi, ajo shihet topless para djalit të saj 17-vjeçar të cilin e puth në buzë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat