Emily Blunt, serioze dhe elegante në kostumin e saj me pantollona

Bota e Yjeve

Emily Blunt, serioze dhe elegante në kostumin e saj me pantollona

Nga: Bota sot Më: 8 shtator 2019 Në ora: 22:03
Emily Blunt

Emily Blunt, me një kostum të kombinuar shfaqet mjaftë tërheqëse dhe shumë serioze, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Blunt, është shfaqur në pistën e javës se modës në New York të dielën duke u dukur mjaftë bukur dhe elegante.

36-vjeçarja, u shfaq me një kostum ngjyrë kafe e mbylltë dhe shfaqte një energji pozitive në publik.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat