Dy motrat e pasura, marrin gjithë vëmendjen - Bota Sot
Dy motrat e pasura, marrin gjithë vëmendjen

Bota e Yjeve

Dy motrat e pasura, marrin gjithë vëmendjen

Nga: Bota sot Më: 9 shtator 2019 Në ora: 09:24
Paris Hilton

Ato janë dy motrat e famshme, të njohura për stilin e tyre, pasurinë dhe rolin në fushën e kulturës.

Dhe të dielën, trashëgimtarët e hoteleve, Nicky dhe Paris Hilton morën pjesën në shfaqjen e PrettyLittleThing në New York Fashion Week.

Të dy biondet u shfaqën stuhishëm para kamerave./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...