Sofia Richie dhe Scott Disick, shumë të dashuruar - Bota Sot
Sofia Richie dhe Scott Disick, shumë të dashuruar

Bota e Yjeve

Sofia Richie dhe Scott Disick, shumë të dashuruar

Nga: Bota sot Më: 9 shtator 2019 Në ora: 09:36
Sofia Richie dhe Scott Disick

Ata ishin shumë të buzëqeshur kur u kapën për dore, Sofia Richie dhe Scott Disick, derisa po kryenin disa pazare në zonën Soho në Manhattan, të shtunën.

Sofia Richie tregoj figurën e saj prej një modelje, e veshur me xhinse të zeza lëkure dhe një jelek lëkure të zezë./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...