Tristan pas tradhtisë, i lutet Khloe Kardashian për falje - Bota Sot
Tristan pas tradhtisë, i lutet Khloe Kardashian për falje

Bota e Yjeve

Tristan pas tradhtisë, i lutet Khloe Kardashian për falje

Nga: Bota sot Më: 9 shtator 2019 Në ora: 09:41
Khloe Kardashian

Khloe Kardashian u ndoq nga ish i dashuri Triston Thompson pasi e tradhtoj me Jordyn Woods, dhe këtë e zbuloj gjashtë javë pasi ndodhi rasti, në episodin e Keeping Up With The Kardashians.

Në premierën e sezonit të 17, Tristan i dërgoj një buqetë me lule dhe iu lut të takohej me të./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...