Olimpia, këngëtarja seksi tregon humorin e saj të hollë me fansat - Bota Sot
Olimpia, këngëtarja seksi tregon humorin e saj të hollë me fansat

Bota e Yjeve

Olimpia, këngëtarja seksi tregon humorin e saj të hollë me fansat

Më: 9 shtator 2019 Në ora: 19:16
Olimpia Smajlaj

Këngëtarja e “Xing me Ermalin”, Olimpia Smajlaj, tërhoqi shumë vëmendje këtë verë me fotot me rroba banjo duke pozuar gjatë pushimeve.

Ndërsa sot, Olimpia ka vendosur t’u përgjigjet pyetjeve të fansave dhe shumë prej tyre janë kuriozë për jetën e saj personale. “Si quhet i dashuri yt?”, e pyet një ndjekës Olimpian.

“Do të thuash të tre ata? Shefqeti, Paloka dhe Svetlana. Më pëlqen të eksperimentoj”, shkruan Olimpia me humor. Këngëtarja ka sqaruar se përgjigjet e saj nuk do jenë aq të vërteta, kështu që edhe kjo përgjigje për të dashurin ishte thjesht shaka.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...