Tifozja “bombastike” e Lazios, çmend fansat me pozat seksi - Bota Sot
Tifozja “bombastike” e Lazios, çmend fansat me pozat seksi

Bota e Yjeve

Tifozja “bombastike” e Lazios, çmend fansat me pozat seksi

Më: 9 shtator 2019 Në ora: 19:18
Monica Gunnella

Ajo është bërë e famshme falë fotove sensuale dhe jetës së saj në mesin e shoqërisë së lartë italiane. Është fjala për modelen romane, Monica Gunnella, e cila gjithashtu është një tifozë e skuadrës së Lazios.

Në llogarinë e saj në “Instagram”, Moniac numëron më shumë se 90 mijë ndjekës, shumë prej tyre janë pikërisht tifozë të Lazios.

Bukuroshja nga kryeqyteti e ka treguar hapur pasionin për fanellën bardhekaltër.

Ndërkohë pozat e Gunnella-s në rrjetet sociale gjithmonë marrin vëmendjen e fansave, të cilët nuk ngurrojnë që t’i bëjnë komplimente për format bombastike.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...