Ylli britanik “çmend” fansat në Instagram, fotot e saj tejet “të nxehta” - Bota Sot
Ylli britanik “çmend” fansat në Instagram, fotot e saj tejet “të nxehta”

Bota e Yjeve

Ylli britanik “çmend” fansat në Instagram, fotot e saj tejet “të nxehta”

Më: 9 shtator 2019 Në ora: 23:16
Chloe Khan

Ajo ishte një nga vajzat që u përfol më shumë në spektaklin britanik “Big Brother”.

Kjo jo pa arsye, pasi Chloe Khan nuk la ‘gjë pa bërë’ brenda në shtëpi, që nga daljet zhveshur e deri tek seksi me partnerin.

Ndërkohë pas daljes nga shtëpia ajo po shijon jetën e saj normale por tashmë e famshme.

Ajo gjithashtu është një nga femrat më të ndjekura në rrjetet sociale ku herë pas here nuk ngurron të tregojë format e saj fizike tunduese.

Nuk mungojnë komentet dhe pëlqimet në fotot e saj.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat