Enca provokon me gjoksin në një video nga pishina - Bota Sot
Enca provokon me gjoksin në një video nga pishina

Bota e Yjeve

Enca provokon me gjoksin në një video nga pishina

Më: 10 shtator 2019 Në ora: 15:45
Enca

Enca Haxhia ka publikuar video atraktive nga pushimet.

Enca Haxhia ka nisur pushimet dhe ka publikuar pamjet e para nga vendi ku po qëndron.

Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit një video në Instagram, në të cilën në plan të parë e kishte gjoksin bombastik.

Teksa po freskohej në pishinë, Enca po ashtu filmoi trupin nga afër.

Për ndryshe, “Jalous” titullohet projekti i fundit muzikor nga Enca Haxhia, këngë kjo e shoqëruar edhe me videoklip.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat