Kendall Jenner tregon këmbët 'seksi' - Bota Sot
Kendall Jenner tregon këmbët 'seksi'

Bota e Yjeve

Kendall Jenner tregon këmbët 'seksi'

Nga: Bota sot Më: 10 shtator 2019 Në ora: 21:46
Kendall Jenner

Kendall Jenner ndezi polemika vitin e kaluar me komentet e saj duke qenë selektive në shfaqjet e saj gjatë Neë York Fashion Ëeek dhe tani modelja e zbuloj pse zgjodhi këtë veshje.

Modelja 23 vjeqare është fytyra e markave Stuart Ëeitzman dhe Longchamp, dhe gjatë prezantimit të tyre, Kendall zgjodhi një veshje interesante./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat