Kate shfaqet me një fustan të veqantë - Bota Sot
Kate shfaqet me një fustan të veqantë

Bota e Yjeve

Kate shfaqet me një fustan të veqantë

Nga: Bota sot Më: 10 shtator 2019 Në ora: 21:53
Kate Middleton

Dukesha e Kembrixhit dukej aq bukur me një fustan me lule, derisa zbuloj një parajsë me lojëra të frymëzuar nga kopshti i saj Chelsea Flower Show, gjatë ditës së sotme.

Kate 37 vjeqare hapi zyrtarisht kopshtin 'Back To Nature' në Wisley, pjesa qendrore e së cilës ëshë një shtëpi prej druri.

Nëna e tre fëmijëve shfrytëzoj pjesën më të madhe të ditës atje dhe zgjidhi një fustan blu të lehtë./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...