Megan Barton Hanson, tregon gjoksin në të bardhë - Bota Sot
Megan Barton Hanson, tregon gjoksin në të bardhë

Bota e Yjeve

Megan Barton Hanson, tregon gjoksin në të bardhë

Nga: Bota sot Më: 11 shtator 2019 Në ora: 08:40
Megan Barton Hanson

Megan Barton Hanson, së fundi është parë duke marr pjesë në shfaqjen e një filmi në Londër, në Hotelin Soho, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Megan, 25 vjeç,u shfaq me xhinse dhe një bluzë të bardhë në të cilën tregon gjoksin e saj të zgjeruar kirurgjik, mirëpo që duket tejet bukur.

Hanson,së fundmi ka konfirmuar lidhjen e saj me të dashurën Chelcee Grimes.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...