Miley Cyrus dhe Kaitlynn Carter më të dashuruara se ndonjëherë më parë - Bota Sot
Miley Cyrus dhe Kaitlynn Carter më të dashuruara se ndonjëherë më parë

Bota e Yjeve

Miley Cyrus dhe Kaitlynn Carter më të dashuruara se ndonjëherë më parë

Më: 11 shtator 2019 Në ora: 12:39
Miley Cyrus dhe Kaitlynn Carter

Këngëtarja e njohur, Miley Cyrus, është në lidhje të dashurisë me Kaitlynn Carter.

Ato janë të dashuruara më shumë se kurrë ndaj njëra-tjetrës.

Këtë herë ato morën vëmendjen e të tjerëve me veshjet e tyre, Cyrius dhe Carter u veshën njëjtë me kostume ngjyrë të zezë.

Ato mbrëmë ishin të shikojnë sfiladën e modës të dizajnerit Tom Ford.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...