Rihanna shfaq figurën trupore në fustanin e ngushtë në “NYFW” - Bota Sot
Rihanna shfaq figurën trupore në fustanin e ngushtë në “NYFW”

Bota e Yjeve

Rihanna shfaq figurën trupore në fustanin e ngushtë në “NYFW”

Më: 11 shtator 2019 Në ora: 15:40
Rihanna

Ajo ka lansuar linjën e saj të të brendshmeve “Savage X Fenty”, vetëm një vit më parë, shkruan DailyMail.

Rihanna dukej e mahnitsme derisa shfaqi linjën e saj në Javën e Modës në Nju Jork, të martën.

31-vjeçarja e kthyer nga këngëtare në dizajnere, kishte veshur një fustan të ngushtë, në të cilin theksonte figurën e saj trupore.

Fustani ishte i hapur tek këmba dhe ia zbulonte linjat trupore.

Në këtë shfaqje të Rihannës morën pjesë edhe emra të mëdhenj si Gigi Hadid, Bella Hadid dhe Cara Delevigne.

Në këtë shfaqje, këngëtarja performoi për nderë të turmës që ishin mbledhur, ajo për performancë zgjodhi një veshje tjetër. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat