Oriola Marashi para dhe pas rregullimit të fotografive me fotoshop - Bota Sot
Oriola Marashi para dhe pas rregullimit të fotografive me fotoshop

Bota e Yjeve

Oriola Marashi para dhe pas rregullimit të fotografive me fotoshop

Më: 11 shtator 2019 Në ora: 16:44
Oriola Marashi

Fotot e Oriola Marashit gjithmonë komentohen në media e publik.

Oriola Marashi është një ndër modelet më të komentuara të momentit.

Me fotot që i publikon në rrjete sociale merr gjithmonë vëmendjen e mediave e publikut, e gjithë kjo për faktin se shfaqet tejet joshëse.

E së fundmi ka pozuar me një fustan të kreatores Lena Berisha e cila më pas e ka bërë një postim në Instastory.

Aty vihet dallimi se si duket një foto e Oriolës para dhe pas rregullimit me fotoshop.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat