Britney Spears e 'zjarrtë' në bikine të verdha - Bota Sot
Britney Spears e 'zjarrtë' në bikine të verdha

Bota e Yjeve

Britney Spears e 'zjarrtë' në bikine të verdha

Nga: Bota sot Më: 11 shtator 2019 Në ora: 21:17
Britney Spears

Britney Spears kohët e fundit ka qenë në një pozitë jo të mirë, për shkakun se babai i saj Jamie u akuzua për abuzin me djalin e saj Sean, 13 vjeqar.

Por ylli 37 vjeqar duket se ka larguar mendjen nga drama familjare për të kaluar pak kohë në Haëai të mërkurën.

Spears dukej e lumtur dhe e shëndetshme, kur u shfaq rreth plazhi të Honolulu e veshur në bikine./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...