Lauren Goodger tregon edhe të brendshmet - Bota Sot
Lauren Goodger tregon edhe të brendshmet

Bota e Yjeve

Lauren Goodger tregon edhe të brendshmet

Nga: Bota sot Më: 12 shtator 2019 Në ora: 23:36
Lauren Goodger

Ajo nuk është e panjohur për të treguar trupin e saj mahnitës në veshje të ndryshme.

Dhe Lauren Goodger edhe njëherë shfaqi linjat e saj në një veshje të zezë, kur kryesoj hapjen e ngjarjes së Hard Rock Café në Londër.

Ylli televiziv dukej senzacionale me veshjen e saj të dukshme, që dalloheshin qartë edhe ato të brendshmet./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat