Si dy pika uji: Kate Moss me të bijën në javën nju jorkeze të modës!! - Bota Sot
Si dy pika uji: Kate Moss me të bijën në javën nju jorkeze të modës!!

Bota e Yjeve

Si dy pika uji: Kate Moss me të bijën në javën nju jorkeze të modës!!

Më: 13 shtator 2019 Në ora: 09:27
Kate Moss, Lila Grace

Në ADN duket se shkruhet dhe e “ardhmja në fushën e modës“: sepse gjithmonë e më shumë modele po I drejtojnë vajzan e tyre në rrugën nëpër të cilën kanë kaluar edhe vetë. Kate Moss është më e fundit që e bën një gjë të tillë.

Në javen nju jorkeze të modës, ajo u shfaq me të bijën, Lila Grace, karriera e së cilës në këtë fushë e ka marrë dritën jeshile ë në fillim falë agjensisë së të ëmës, Kate Moss Agency.

Në Njur Jork , të dyja ishin bashkë në radhën e parë të të ftuarve, nëna e veshur me të zezë, dhe vajza me ngjyrë mente.

Image
Image

Nënë e bijë kanë qenë të ftuara po së bashku në sfilatën e Diorit në muajin qershor.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...