Zonjat ekstravagante festojnë 'Ditën e Zotrinjëve' - Bota Sot
Zonjat ekstravagante festojnë 'Ditën e Zotrinjëve'

Bota e Yjeve

Zonjat ekstravagante festojnë 'Ditën e Zotrinjëve'

Nga: Bota sot Më: 13 shtator 2019 Në ora: 18:10
Ilustrim

Zonjat magjepsëse sollën shkëlqim sot në festivalin William Hill St. Leger në Doncaster.

Ndonëse mund të jetë 'Dita e zotërinjëve', ishin femrat ato që vodhën vëmendjen me veshje me ngjyra të ndezura, ekstravagante dhe syze të bukura dielli./BS

Image

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...