Momenti kur Jennifer Lopez shpërthen në lot

Bota e Yjeve

Momenti kur Jennifer Lopez shpërthen në lot

Nga: Bota sot Më: 14 shtator 2019 Në ora: 09:37
Jennifer Lopez

Një dokumentar prej 17 minutash, Jennifer Lopez shpërtheu në lot, pas brohoritjeve për filmin e saj të ri Hustlers, i cili goditi teatrt e Britanisë së Madhe dhe SHBA-së të premten.

Diva 50 vjeqare qau derisa partneri i saj Elaine Goldsmith Thomas, që të cilin ka punuar ë nga viti 1998, i lexonte kryetitujt në FaceTime.

"Jam shumë krenar", tha ai derisa pohoj se "askush nuk e di se sa e vështirë ishte"./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat