Emily Ratajkowski duket kaq e ëmbël

Bota e Yjeve

Emily Ratajkowski duket kaq e ëmbël

Nga: Bota sot Më: 14 shtator 2019 Në ora: 09:47
Emily Ratajkowski

Ato të dyja janë vajzat më të dashura në botën e modelimit.

Dhe Emily Ratajkowski u takua me Ashley Graham në New York të premten të veshura thuajse ngjashëm.

Themeluesja e Inamorata u shfaq me një veshje të ngushtë ngjyrë trupi portokalli ngjyrë lëkure që përputhej me këpucët e saj./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat