Adelina Tahiri tregon çantën e shtrenjtë dhe luksoze - Bota Sot
Adelina Tahiri tregon çantën e shtrenjtë dhe luksoze

Bota e Yjeve

Adelina Tahiri tregon çantën e shtrenjtë dhe luksoze

Më: 15 shtator 2019 Në ora: 07:18
Adelina Tahiri

I pëlqen luksi, dhe këtë Adelina Tahiri nuk e fsheh.

Këngëtarja duket se “llastohet“ shumë nga i shoqi milioner, me dhurata të shtrenjta, disa prej të cilave i ka treguar në rrjetet sociale.

Bëhet fjalë për çantat më të shtrenjta që ka në koleksionin e saj, të cilat përfshijnë marka të famshme si “Gucci“, “Dior“ etj. “Bebat“ ka shkruar Adelina duke treguar sesa i do aksesorët e vyer të saj.

Image

Këngëtarja shqiptare u martua dy vjet më parë ndërsa vitin e kaluar u bë nënë për herë të parë duke sjellë në jetë djalin e saj, Jon.

Bashkëshorti i saj është njëri prej avokatëve më të mirë në Maqedoni.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...