E dashura e Olsi Bylykut feston ditëlindjen, aktori e emocionon me surprizën - Bota Sot
E dashura e Olsi Bylykut feston ditëlindjen, aktori e emocionon me surprizën

Bota e Yjeve

E dashura e Olsi Bylykut feston ditëlindjen, aktori e emocionon me surprizën

Më: 15 shtator 2019 Në ora: 07:36
Olsi Bylyku dhe Egli

Ndonëse prej kohësh përpiqeshin ta mbanin sekret, pak muaj më parë u zbulua se Olsi Bylyku është në një lidhje me një vajzë të quajtur Egli. Tanimë Olsi nuk i kursen fotot me të dashurën dhe dedikimet ndaj saj.

Dje Egli festoi ditëlindjen dhe Olsi i ka bërë një surprizë që e ka emocionuar shumë bukuroshen.

Çifti ndodheshin në një lokal duke darkuar kur papritur kanë filluar fishekzjarret dhe Eglit i ka ardhur në tavolinë një ëmbëlsirë.

Image

Në videot e publikuara Egli shfaqet e habitur pasi siç duket nuk e priste aspak që Olsi ta surprizonte në këtë mënyrë.

E dashura e Olsit ka treguar edhe një prej dhuratave që ka marrë për ditëlindje, një kuti me lule nga Klea Huta.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...