Hailey, inferiore ndaj shoqeve Kendall dhe Gigi - Bota Sot
Hailey, inferiore ndaj shoqeve Kendall dhe Gigi

Bota e Yjeve

Hailey, inferiore ndaj shoqeve Kendall dhe Gigi

Më: 16 shtator 2019 Në ora: 08:37
Hailey, Kendall dhe Gigi

Në një intervistë tepër të sinqertë më “Vogue Australia” Hailey Baldwin ka pranuar se nuk është gjithmonë konfidente, dhe se shpesh herë e krahason veten me modele të tjera.

Madje, 22 vjeçarja tha se është ndjerë inferiore edhe ndaj mikeshave të saj Kendall Jenner dhe Gigi Hadid.

“Karriera ime në industrinë e modelingut ka qenë e ngadaltë dhe mësova ta pranoja. Jam më e shkurtër se vajzat e tjera. Megjithëse jam 1.72 metra e gjatë, nuk jam modele pasarele dhe ndjehesha shumë inferiore ndaj shoqeve të mia. Shihni Kendall,Bella dhe Gigi-n…ato janë të gjata dhe po parakalojnë në çdo pasarelë,” është shprehur bukuroshja bjonde.

Hailey gjithashtu tregoi se disa njerëz i thonin vazhdimisht se nuk mund të bëhej një modele e vërtetë.

“Për një periudhë, ekzistonte një pjesë e imja që nuk e dinte nëse mund të kisha karrierën që doja, nëse nuk sfiloja në pasarelë. Disa drejtorë më thonin: “Ne nuk mendojmë se ajo është një modele e vërtetë,” shpjegoi bashkëshortja e Justin Bieber.

Por pavarësisht vështirësive, Hailey tha se është e lumtur që tanimë ka gjetur vehten, duke pozuar për sete të ndryshme fotografike dhe duke marrë pjesë në projekte të tjera në industri.

Image
Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...