E dashura e Ronaldos, një super mama! - Bota Sot
E dashura e Ronaldos, një super mama!

Bota e Yjeve

E dashura e Ronaldos, një super mama!

Më: 16 shtator 2019 Në ora: 08:39
Georgina Rodriguez

Ajo mund t’i bëjë të dyja!

Partnerja e Cristiano Ronaldos di të jetë një femër seksi e të kujdeset shumë për veten, por edhe t’i kushtojë thuajse të gjithë kohën fëmijëve të saj si një super mama e vërtetë.

Postimet e herë pas hershme me të vegjlit e Georgina Rodriguez dhe yllit të Juventusit nuk kanë munguar në Instagram.

Edhe dje, ndërkohë që Ronaldo luante në përballjen e skuadrës së tij me Fiorentinën, modelja 25 vjeçare ka qëndruar pranë fëmijëve, duke bërë xhiro me biçikletë.

Image
Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...