Modelja “në punën e vet”…

Bota e Yjeve

Modelja “në punën e vet”…

Më: 16 shtator 2019 Në ora: 09:01
Demi Rose

Ajo është gjithmonë në qendër të vëmendjes, por jo më kot.

Demi Rose njihet për format e saj trupore dhe fotot tepër provokuese në Instagram, që kanë tërhequr miliona admirues për modelen britanike.

Megjithatë vëmendja e tepërt mund të jetë ndonjëherë edhe “mbytëse”. Ish-e dashura e Tyga ka publikuar një foto me bikini në natyrë, ku duket se po e shijon qetësinë.

“Duke parë punën time,” shkruan bukuroshja 24 vjeçare në postim.

 

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat