Victoria Beckham duket shumë elegante

Bota e Yjeve

Victoria Beckham duket shumë elegante

Nga: Bota sot Më: 16 shtator 2019 Në ora: 09:14
Victoria Beckham

Ajo mori mbështetje nga familja e saj e dashur për emisionin e saj të Spring Summer 2020 për London Fashion Week të dielën.

Dhe Victoria Beckham u pa bashkë me bashkëshortin e saj David Beckham dhe fëmijët e tyre në një darkë familjare në Londër.

Dizajnerja 45 vjeqare dukej aq elegante me një bluzë vjollce, pantollona burgndi dhe xhaketë mbi supe.BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat