Vildanja e parezistueshme, tepër e nxehtë në fotot e fundit - Bota Sot
Vildanja e parezistueshme, tepër e nxehtë në fotot e fundit

Bota e Yjeve

Vildanja e parezistueshme, tepër e nxehtë në fotot e fundit

Më: 16 shtator 2019 Në ora: 23:39
Vildane Zeneli

Modelja që jeton dhe vepron në SHBA ka publikuar disa fotografi në të cilat ajo shfaqet tepër seksi

Ajo është në pushime, madje bashkë me këngëtaren Tayna, kurse sot ka ardhur me disa foto që i ka realizuar në pishinë.

Bukuroshja kosovare nuk ka hezituar për të treguar se sa e nxehtë është.

Image

Nuk është një gjë e re që  Vildanja paraqitet në Instagram kaq e nxehtë.

Bukuroshja ditë më parë kishte realizuar edhe një fotosesion me rroba të brendshme ku vazhdonte të paraqiste asetet e saj tepër seksi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...