Victoria Beckham flet për dështimet e saj - Bota Sot
Victoria Beckham flet për dështimet e saj

Bota e Yjeve

Victoria Beckham flet për dështimet e saj

Nga: Bota sot Më: 17 shtator 2019 Në ora: 09:34
Victoria Beckham

Victoria Beckham ka folur për dështimet e saj në modë, duke qenë një model për fëmijët e saj, kur filloj linjën e saj të bukurisë, Victoria Beckham Beauty.

Në një intervistë për Glamour, ajo foli për jetën e saj dhe si insistoj të zhytet në botën e makeup-it, duke u ndjerë më e sigurt dhe e cliruar./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...