Kate Middleton e vërteton që nuk është shtatzënë

Bota e Yjeve

Kate Middleton e vërteton që nuk është shtatzënë

Nga: Bota sot Më: 19 shtator 2019 Në ora: 22:49
Kate Middleton

Dukesha e Kembrixhit thotë se nuk mund ta besoj se sa shpejt po rritet Princi George, derisa fliste me prindër në një qendër për fëmijë në Londër.

Kate 37 vjet vizitoj Qendrën e Shëndetit dhe Zhvillimit të Fëmijëve, një program ky vullnetar që ofron vizita në shtëpi për nënat e reja./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat