20 vite më pas, Jennifer Lopez riveshi fustanin e Versace dhe gjithë sytë janë tek ajo - Bota Sot
20 vite më pas, Jennifer Lopez riveshi fustanin e Versace dhe gjithë sytë janë tek ajo

Bota e Yjeve

20 vite më pas, Jennifer Lopez riveshi fustanin e Versace dhe gjithë sytë janë tek ajo

Më: 21 shtator 2019 Në ora: 06:41
Jennifer Lopez

Vetëm Jennifer Lopez mund të riveshë një fustan pas 20 vitesh dhe të duket njësoj e bukur. Në Javën e Modës në Milano, Jennifer Lopez u shfaq si një modele me fustanin Versace dhe të gjithë sytë ishin vetëm tek ajo. 20 vite më parë J.Lo e veshi këtë fustan në ndarjen e çmimeve Grammy dhe ishtë një zgjedhje e minutave të fundit për të.

Duke parë gjithë suksesin që solli ky fustan asokohe, Jennifer e riveshi duke treguar kështu që mbetet e njëjta, mbase duket edhe më bukur. Sigurisht freskinë e moshës, mbase nuk e kthen dot, por trupi i saj sikur çdo ditë e më shumë përmirësohet…Zili për të gjitha vajzat është.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...