Aktorja e famshme konfirmon ndarjen nga sheiku arab - Bota Sot
Aktorja e famshme konfirmon ndarjen nga sheiku arab

Bota e Yjeve

Aktorja e famshme konfirmon ndarjen nga sheiku arab

Më: 21 shtator 2019 Në ora: 22:15
Lindsay Lohan

Në një interviste për “The Kyle and Jackie O Show” aktorja e famshme, Lindsay Lohan, konfirmojë se tashmë është beqare.

Ajo u pyet nëse ishte në lidhje, dhe përgjigja e saj ishte se po dilte me dikë por ishin ndarë sot, megjithatë 33 vjeçarja nuk e zbuloi emrin e personit me të cilin kishte qenë e lidhur.

 “Po dilja me dikë dhe u ndamë sot. As nuk keni për ta ditur cili është, zgjati shumë pak”- u shpreh Lohan në studio.

Image

Në faqet rozë qarkullojnë spekulime se Lindsay ishte e lidhur me sheikun arab, Mohammad bin Salman, pasuria e të cilit i kalon 1 miliardë dollarë.

Thuhet se shkak për ndarjen mund të ketë qenë komenti flirtues i Lindsay me Liam Hemsworth. Pas ndarjes me Mileyn, aktori publikoi një fotografi me vëllai dhe Lindsay komentoi:

Image

“Përse nuk u takuam në Sidnej ose Bondi?”

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...