Ami dhe Ermali të ftuar në amfAR Gala, shkëlqejnë me paraqitjen - Bota Sot
Ami dhe Ermali të ftuar në amfAR Gala, shkëlqejnë me paraqitjen

Bota e Yjeve

Ami dhe Ermali të ftuar në amfAR Gala, shkëlqejnë me paraqitjen

Më: 22 shtator 2019 Në ora: 07:01
Ami dhe Ermali

Prej disa ditësh çifti shumë i dashur për publikun, Ami dhe Ermali kanë shijuar pushimet në Capri, Itali nga ku postuan shpesh foto e video. Ami na mrekulloi me pamjet nga Capri ndërsa Ermali na bëri të qeshim me fotot ku imitonte modelet.

Mbrëmja e djeshme e ka gjetur çiftin në Milano ku po mbahet "amfAR gala", me të ftuar VIP-a me famë ndërkombëtare.

Të ftuar ishin edhe Ermali me Amin të cilët ishib në një tavolinë me Ludo Lee, shqiptari që kuron pamjen e artistëve të Hollywoodit. 

Image

Ami shkëlqeu e veshur me një fustan ngjyrë mishi ndërsa Ermali dukej elegant me kostumin e zi.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...