Zendaya 'pushton' Emmy Awards - Bota Sot
Zendaya 'pushton' Emmy Awards

Bota e Yjeve

Zendaya 'pushton' Emmy Awards

Nga: Bota sot Më: 23 shtator 2019 Në ora: 09:31
Zendaya

Rihanna është shprehur e interesuar për të luajtuar Poision Ivy në Batman.

Dhe duket sikur edhe Zendaya po e bën të njëjtën gjë.

Aktorja e talentuar 23 vjeqare u shfaq me një pamje te gjelbërt, derisa ecte në tapetin e kuq të dielën në Emmy Awards./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...