Sofia Richie hap këmbët dhe bën këtë gjest me të dashurin - Bota Sot
Sofia Richie hap këmbët dhe bën këtë gjest me të dashurin

Bota e Yjeve

Sofia Richie hap këmbët dhe bën këtë gjest me të dashurin

Nga: Bota sot Më: 23 shtator 2019 Në ora: 09:48
Sofia Richie dhe Scott Disick

Sofia Richie u shfaq të shtunën shumë e shndritshme gjatë një postimi në Instagram.

Vajza 21 vjeqare e Lionel Richie, u shfaq me këmbët e hapura në prehërin e të dashurit të saj 36 vjeqar Scott Disick, që është bab i tre fëmijëve të vegjël.

Qifti u panë në Ëynn Hotel në Las Vegas në festën e ditëlindjes së saj dhe bukuroshja e përshkruajti foton me dy zemra./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat