Nathalie Emmanuel, shfaqet plotë shkëlqim në fustan të zi - Bota Sot
Nathalie Emmanuel, shfaqet plotë shkëlqim në fustan të zi

Bota e Yjeve

Nathalie Emmanuel, shfaqet plotë shkëlqim në fustan të zi

Nga: Bota sot Më: 23 shtator 2019 Në ora: 15:26
Nathalie Emmanuel

Nathalie Emmanuel, shfaqet plotë shkëlqim në fustan të zezë, derisa iu është bashkuar yjve të tjerë në Emmy Aëards, shkruan Daily Mail, përcjellë Bota sot.

Emmanuel, me një fustan tejet të veçantë dhe me plotë shkëlqim është parë teksa kalon në tapetin e kuq, duke lëshuar edhe buzëqeshjen e saj të ëmbël.

Aktroja, dihet që ka qenë ish-aktorja e Game of Thrones, tashmë është shumë e njohur në profesionin e saj.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...