Fustani i ngushtë ia thekson linjat trupore Vjollca Haxhiut - Bota Sot
Fustani i ngushtë ia thekson linjat trupore Vjollca Haxhiut

Bota e Yjeve

Fustani i ngushtë ia thekson linjat trupore Vjollca Haxhiut

Më: 30 shtator 2019 Në ora: 13:01
Vjollca Haxhiu

Vjollca Haxhiu e ka marrë vëmendjen në Instagram.

Këngëtarja shqiptare, Vjollca Haxhiu i ka publikuar disa foto të reja në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo duket tejet elegante dhe vëmendjen e ka marrë me fustanin i cili i thekson linjat trupore.

Koleget e saj këngëtare nuk kanë nguruar t’i lënë edhe komente përveç pëlqimeve. Ndër to Shyhrete Behluli, Gili, Violeta Kajtazi.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...