Pas operimeve, Angelina Jolie kthen formën - Bota Sot
Pas operimeve, Angelina Jolie kthen formën

Bota e Yjeve

Pas operimeve, Angelina Jolie kthen formën

Më: 7 tetor 2019 Në ora: 23:25
Angelina Jolie

Angelina Jolie (44), është paraqitur me një fustani rozë me Michelle Pfeiffer (61) në fotosesionin para premierës me “Maleficent: Mistress Of Evil” në Romë

Ajo është duke e promovuar filmin e saj më të ri “Maleficent: Mistress Of Evil”, derisa po paraqitet edhe në media, një gjë që se kishte bërë pas ndarjes nga Brad Pitt por edhe pas operimit të saj, ku kishte amputuar gjinjët për shkak të kalcinomëve në gji.

Angelina Jolie (44), i është kthyer si duhet punës të hënën, është parë në hotelin “De la Ville” në Romë ku ka bërë edhe një fotosesion bashkë me aktoren tjetër në këtë film Michelle Pfeiffer (61).

Image

E në këtë rikthim, Angelina duket e jashtëzakonshme duke veshur një fustan rozë dhe duke u dukur bukur pranë Michelle që po ashtu po arrin të duket bukur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...