Rosie Huntington-Whiteley, zgjodhi një kostum serioz në takim me Beverly Hills

Bota e Yjeve

Rosie Huntington-Whiteley, zgjodhi një kostum serioz në takim me Beverly Hills

Nga: Bota sot Më: 9 tetor 2019 Në ora: 11:23
Rosie Huntington-Whiteley

Rosie Huntington-Whiteley, është parë në një kostum serioz të veshur gjersa shkonte në takim me Veverly Hills, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Ajo është një modele dhe një nënë e cila vazhdimisht I është përkushtuar punës, ajo doli më një xhaketë dhë pantollona elegantë, duke e kombinuar me një bluzë të bardhë, flokët e kapura e bënin edhe më të veçantë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat